XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI

 

Placówka Terenowa KRUS w Sanoku zaprasza uczniów szkół podstawowych
z obszarów wiejskich (klasy od 0 do 8) do udziału w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci. Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem: „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice obrazującej upowszechnianie przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego sposoby zapobiegania skutkom niewłaściwego stosowania w gospodarstwie rolnym niebezpiecznych substancji, m.in. środków ochrony roślin, nawozów, paliw.

Prace należy dostarczyć do Placówki Terenowej KRUS w Sanoku w terminie do  31 marca 2023 r.

Bliższe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej Kasy https://www.krus.gov.pl.

Autorzy najciekawszych prac, na każdym etapie konkursu (regionalnym, wojewódzkim  i ogólnopolskim) otrzymają nagrody ufundowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, współorganizatorów i patronów Konkursu. Prace laureatów będą publikowane również w materiałach popularyzatorskich Kasy.

Zachęcamy również uczniów do zapoznania się ze stroną internetową Kasy skierowaną do najmłodszych, szczególnie zakładkę Bezpieczne dziecko w gospodarstwie rolnymgdzie znajdują się m.in. kurs e-learningowy Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy oraz film pt. Gra o zdrowie i bezpieczeństwo.  

Bezpośredni link do zakładki: kliknij tutaj

Konkurs KRUS-2023-02-13-133739

Przeszukuj stronę

Treść | Menu | Dostępność