Plakat informacyjny konkursu historycznego "Niezłomni"

Konkurs historyczny “Niezłomni”

Zespół Szkół w Bukowsku oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Bukowskiej  serdecznie zapraszają uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych z terenu Powiatu Sanockiego,  oraz ich nauczycieli historii do udziału w międzyszkolnym Konkursie Historycznym “Niezłomni” pod patronatem Gminy Bukowsko i Powiatu Sanockiego.

Termin konkursu on-line: 1 marca 2024 r., godz. 9:30

Organizatorzy zwracają się z prośbą do szkół o zgłoszenie trzech uczniów tworzących zespół  i przesłanie imiennej listy uczestników konkursu do 12 lutego 2024 r.  na adres e-mail: zsbukowsko@op.pl

Więcej informacji (regulamin, karta zgłoszeń, zgoda na przetwarzanie danych osobowych uczestników) w załączniku.

Wszelkie pytania proszę kierować na wyżej podany adres mailowy.

Organizatorzy jednocześnie zapraszają do udziału w Biegu Rodzinnym i aktywnego spędzenia niedzieli podczas Biegu Tropem Wilczym-Bukowsko 2024 wszystkich mieszkańców naszego powiatu. Niezależnie od wieku, umiejętności i kondycji fizycznej każdy ma szansę stanąć na starcie i spróbować swoich sił na dystansie niespełna 2 km. Trasy będą dobrze oznakowane i bezpieczne, również dla najmłodszych zawodników.

Szczegóły znajdą Państwo pod linkiem:
https://bukowsko.pl/art/2584/3-marca-2024-r-w-bukowsku-odbedzie-sie-xii-edycja-tropem-wilczym-bieg-pamieci-zolnierzy-wykletych-bukowsko-2024

Organizowane wydarzenie edukacyjne i sportowe ma na celu popularyzację wiedzy historycznej o bohaterkach niezłomnych, propagowanie zdrowego trybu życia i rekreacji w plenerze, a także stworzenie warunków dla rozwijania kreatywności młodzieży oraz aktywnego wypoczynku. 3 marca br. w Bukowsku  na uczestników czekać będą, nie tylko emocje sportowe, ale również historyczne i przyrodnicze stoiska edukacyjne oraz militarne ciekawostki.

Zapraszamy serdecznie do udziału.

Z pozdrowieniami

Koordynator konkursu oraz Biegu Tropem Wilczym Bukowsko 2024

 

załącznik:

1.03.2024 – REGULAMIN KONKURSU HISTORYCZNEGO NIEZŁOMNI_ ZS W BUKOWSKU

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

01 mar 2024
Zakończone!

Czas

09:30

Przeszukuj stronę

Treść | Menu | Dostępność