Złote Gody

W sobotę 9 grudnia 2023 r. w  Urzędzie Gminy Tyrawa Wołoska odbyła się piękna uroczystość – Jubileusz  50-lecie pożycia małżeńskiego Mieszkańców Naszej Gminy.  „Złote Gody”  to wyjątkowa okazja do świętowania pięknego i trwałego związku między dwiema osobami. To pięćdziesiąt lat wspólnego życia, miłości i wzajemnego wsparcia, co zasługuje na wyjątkową uwagę i gratulacje. Uroczystość poprowadziła Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Pani Bożena Jasińska. Podczas uroczystości, wręczone zostały Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństw. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy odznaczenia wręczyła Zastępca Wójta Gminy Tyrawa Wołoska Pani Wiesława Fuksa. Oprócz medali Jubilaci otrzymali pamiątkowe dyplomy, kwiaty i okolicznościowe upominki. Nie zabrakło również tortu oraz symbolicznego toastu.
Uroczystość uświetnił Zespół Wokalno-Taneczny Tyrawa Wołoska, działający przy Gminnym Ośrodku Kultury. Jubilaci uhonorowania zostali wspaniałym występem oraz podarunkami w postaci autorskich płyt zespołu.

Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odznaczeni zostali:
– Państwo Grażyna i Stefan Mielnik,
– Państwo Janina i Jan Kuziccy,
– Państwo Teresa i Kazimierz Dudzik,
– Państwo Zofia i Czesław Biskup.

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale „Złote Gody” to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku w dobrym i złym, w zdrowiu i chorobie, celebrując chwile radości i miłości ale również znosząc trudy dnia codziennego. Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego i abyście cieszyli się kolejnymi latami w dobrym zdrowiu, wzajemnej miłości, przyjaźni i przywiązaniu, które pozwoliły przetrwać Państwu razem 50 lat.

Galeria zdjęć:

Przeszukuj stronę

Treść | Menu | Dostępność