UKNF zaprasza uczniów i nauczycieli na dwa webinaria z zakresu cyberbezpieczeństwa

UKNF

Szanowni Państwo,

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, organizuje 13 maja 2024 roku dwa webinaria (seminaria online) dla środowiska szkolnego – dla uczniów i nauczycieli:

10:00 – 11:05 „Cyberprzestępcy w świecie finansów” – dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych i nauczycieli – więcej informacji [1]

12:00-13:05 „Bezpieczny telefon – jak chronić się przedcyberprzestępcami” – dla uczniów szkół ponadpodstawowych i nauczycieli – więcej informacji [2]

Rejestracja na obydwa webinaria odbywa się online, tj. poprzez elektroniczne formularze zgłoszeniowe. Zgłoszeń dokonują nauczyciele.

Z uwagi na bliski termin wydarzenia zwracamy się z prośbą o upowszechnienie informacji o możliwości uczestnictwa w webinariach wśród środowiska szkolnego, np. poprzez udostępnienie na Państwa stronach internetowych, poprzez media społecznościowe i mailing. Zgłoszeń na webinaria dokonują nauczyciele, zarówno planując swój indywidualny udział w spotkaniu, jak i udział uczniów.

Linki:

[1] https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=89002&p_id=18
[2] https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=88994&p_id=18

Załączniki:

1-CEDUR – Bezpieczny telefon – 13.05.2024

Program_CEDUR_13_05_2024 Cyberprzestepcy

KLAUZULA RODO.docx

 

Oddział ZUS w Jaśle

Przeszukuj stronę

Treść | Menu | Dostępność