Menu Zamknij

Agroturystyka

Udostępnij
Uroczy Staw

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do małej miejscowości Rakowa położonej w dolinie pośród lasów i bujnej zieleni, w Parku Krajobrazowym Gór Słonnych.

Jeśli chcą Państwo odpocząć od codziennego zgiełku, aktywnie uprawiając turystykę pieszą, rowerową, konną oznakowanymi szlakami, zbierać grzyby, łowić ryby, podziwiać piękne krajobrazy lub mieć świetną bazę wypadową w Góry Sanocko – Turczańskie oraz Bieszczady, to na pewno skorzystacie z naszej oferty.

Przez naszą miejscowość, tuż obok naszego domu przebiega czerwony szlak prowadzący w pasmo Gór Słonnych, niedaleko znajduje się lotnisko szybowców na Górze Kamionka (631 m. npm).

Wsiadając na rower możecie podróżować w głąb historii, ruszyć szlakiem cerkwi „Doliną Sanu”, czy też szlakiem „Dobrego Wojaka Szwejka”. Wykorzystując samochód, czeka na Was szlak „Umocnień nadsańskich”, z wieloma fortyfikacjami z czasów II wojny światowej.

Elżbieta i Stanisław Białeccy

Uroczy Staw
gospodarstwo agroturystyczne
ELŻBIETY I STANISŁAWA BIAŁECCKICH

38-535 TYRAWA WOŁOSKA, RAKOWA 31,
woj. podkarpackie,
tel. +48 013 4621111, kom. 602361068

https://uroczy-staw-w-bieszczadach.business.site/

 
 
Noclegi: Tyrawa Wołoska

Noclegi:

Tyrawa Wołoska

Noclegi w Tyrawie Wołoskiej(ok.20km od Sanoka, ok.30km od Przemyśla). Miejscowość ta jest położona w centrum Bieszczad. Wszystkie najważniejsze atrakcje znajdują się w zasięgu ręki, a zarazem nasza miejscowość charakteryzuje się spokojem i czystym powietrzem. Ceny uzależnione są od długości pobytu oraz liczby miejsc zajmowanych. Mamy do dyspozycji:

-2 pokoje 4 osobowe,

-2 pokoje 2 osobowe,

-duża łazienka,

-Internet,

-telewizja,

oraz 8 pokoi 2 osobowych z oddzielnymi łazienkami.

 

Rozpucie

W Rozpuciu mamy do wynajęcia pokoje:

-2 pokoje 4 osobowe,

-kuchnia,

-łazienka,

-telewizja.

W miejscowości Rozpucie mamy również możliwość wynajęcia domku. Na domek składa się: w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, pokój dzienny, sypialnia, taras.

 

Dębna

W naszej ofercie mamy do wynajęcia w miejscowości Dębna

-4 pokoje 2 osobowe,

-2 łazienki,

-kuchnia z wyposażeniem,

-telewizja.

 

Wiemy że warunkiem udanego pobytu jest Wasze samopoczucie wiec dbamy abyście się Państwo czuli swobodnie tak jak „u siebie”. Gwarantujemy że wszystko co zostało opisane i przedstawione w ofercie zastaniecie w rzeczywistości po przyjeździe do nas dołożymy starań, aby nasi goście miło wspominali czas spędzony w naszych obiektach.

 

Sala weselna

 

Nasza sala zlokalizowana jest w Tyrawie Wołoskiej(ok.20km od Sanoka, ok.30km od Przemyśla). Na Państwa zlecenie zorganizujemy dowolny bankiet, wesele, przyjęcie, chrzciny, komunię lub inną imprezę okolicznościową. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę organizowanego przyjęcia. Służymy pomocą i poradą przy wyborze dekoracji sali. Nasza oferta kulinarna pozwala skomponować menu spośród szerokiego wyboru potraw. Możliwość wynajęcie sali bez zaplecza kulinarnego. Dokładniejsze informacje można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

KONTAKT

TEL. 134621088

KOM. 691850211

MAIL: horotki@o2.pl