Menu Zamknij

Powitanie Wakacji – Gminny Dzień Dziecka 2021

Udostępnij

27 czerwca 2021 roku w Gminie Tyrawa Wołoska odbyła się impreza zorganizowana z okazji Powitania Wakacji, połączona z Gminnym Dniem Dziecka.

Pogoda dopisała! Wszystkie zgromadzone osoby powitała Pani Teresa Brzeżawska – Juszczak Wójt Gminy Tyrawa Wołoska, życząc jednocześnie udanej zabawy. Na naszych Milusińskich czekało mnóstwo atrakcji. Największym powodzeniem cieszyły się oczywiście tzw. „dmuchańce”   – dmuchane zamki, zjeżdżalnia, basen z kulkami. Niezawodni jak zawsze okazali się strażacy z OSP Tyrawa Wołoska, którzy zabezpieczali imprezę, kierowali ruchem i przygotowali bogaty program „poznawczo sensoryczny”,  zapewniając dzieciom niezapomnianych wrażeń stymulujących do zabawy. Szaleństwo królowało, a uśmiechnięte twarze mówiły same za siebie.

Dodatkowych pozytywnych emocji wszystkim dzieciom dostarczyły Panie animatorki z Zakręconych Animacji – organizując bitwę na balony wodne, zaplatanie warkoczyków, gry i zabawy. Dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród najmłodszych, cieszył się także kącik plastyczny, w którym każde dziecko mogło poczuć się jak młody artysta, tworzący przy sztaludze swoje największe dzieło. Prace zostały zaprezentowane na plenerowej wystawie podczas  imprezy, autorzy dzieł zostali nagrodzeni przez Kierownika GBP w Tyrawie Wołoskiej kolorowankami i bajkami. Wielkie podziękowania składamy również Stowarzyszeniu Polska Ekologia, za przygotowanie prezentacji dot. ekologicznego odżywiani, w ramach programu edukacyjnego „Bycie Fit jest Git”.

Serdecznie dziękujemy przede wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania powyższej imprezy.

Dziękujemy Wszystkim za wspólną zabawę!

Organizatorzy

 

,

,