Menu Zamknij

Biuletyn informacyjny Funduszy Europejskich

Udostępnij

Szanowni Państwo
Zachęcamy do publikacji na Państwa stronach internetowych Biuletynu informacyjnego Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim, który obejmuje tematykę dotyczącą wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, a także szeroko rozumianą tematykę Funduszy Europejskich. Biuletyn jest kompleksowym źródłem informacji – w tym wiedzy specjalistycznej na temat środków RPO i zasad realizacji projektów. Ponadto prezentowane są w nim dobre praktyki oraz wpływ Funduszy Europejskich na rozwój województwa podkarpackiego.
Pierwsze w tym roku wydanie poświęcone jest tematom związanym z podsumowaniem funduszy na lata 2014-2020 i planach na kolejną siedmiolatkę. O tym, jak zrealizowane projekty wpływają na rozwój regionu, co było kluczowe w mijającej perspektywie finansowej i w co Podkarpacie zamierza inwestować w najbliższych latach opowiada marszałek Władysław Ortyl w rozmowie „Nie przestajemy inwestować”.
W załączeniu przesyłamy zestaw banerów o różnych wymiarach do wykorzystania na Państwa stronach internetowych oraz biuletyn w wersji PDF (dostępny cyfrowo)
Link do e-biuletynu https://zobaczzmiany.pl/wydanie/1-2021/
Z poważaniem
Pracownicy Oddziału komunikacji i promocji Funduszy Europejskich