Menu Zamknij

Dyktando na Święto Niepodległości 2022

Udostępnij

 

W dniach 11-13.11.2022 r. odbędzie się charytatywne dyktando online z okazji Narodowego Święta Niepodległości.  Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez portal www.dyktanda.pl. W tym roku przeprowadzona zostanie już trzecia edycja. Co roku dyktando przyciąga tysiące uczestników, którzy niosą pomoc, a jednocześnie zażarcie rywalizują o dobry wynik. Może w nim uczestniczyć każdy – dorośli, młodzież i dzieci.

Środki zebrane w ramach tego wydarzenia zostaną przekazane FUNDACJI ZARYS, która przeznaczy je na pomoc medyczną wysyłaną do Ukrainy. Dotej pory fundacja wyekspediowała już 8 tirów z towarem o wartości przekraczającej 2,6 mln zł. W ramach dyktanda gromadzimy środki na kolejnego tira.

Aby dołączyć do dyktanda wystarczy zarejestrować lub zalogować się na portalu Dyktanda.pl i kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2022?audio=1

Organizatorem wydarzenia jest portal edukacyjny Dyktanda.pl, natomiast treść dyktanda została przygotowana tradycyjnie, specjalnie na tę okazję przez członków FUNDACJI JĘZYKA POLSKIEGO. Patronat medialny nad wydarzeniem objął kanał HISTORIA REALNA. Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji poprzez udział w dyktandzie!

Z wyrazami szacunku
Zespół Dyktanda.pl